Koşullu Veri Çekme Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kısa Açıklama

Koşullu Veri Çekme Hk. isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Değerli arkadaşlar LİSTE ve VERİ AKTARMA isminde 2 adet çalışma kitabım var. VERİ AKTARMA açık, LİSTE kapalı dosya olacak. LİSTE isimli sayfa veriler eklendikçe yenilenmektedir. Benim yapmak istediğim LİSTE isimli sayfadaki F sütunundaki verileri VERİ AKTARMA isimli sayfanın A sütununa LİSTENİN H sütunundaki verileri VERİNİN E sütununa LİSTENİN I sütununu VERİNİN F sütununa çekmek istiyorum ve çekilen her verinin karşılığına VERİ AKTARMA sayfasında J sütununda İşten Ayrıldı yazdırmak istiyorum. LİSTE isimli sayfada veriler işlem oldukça eski verilerin devamından itibaren eklenerek yenilenmektedir. Bunun için LİSTE isimli sayfadan veri çekerken önceden çektiğim verileri getirmemesi için bir kontrol mekanizması yapabilir miyiz. Örneğin en son çektiğim verilerin tarihini bir yere yazdırıp onun üzerinden kontrol yaptırabilir miyiz. Yeni LİSTE isimli sayfada yeni veriler eklendikçe eski çektiğim veriler gelmesin yeni çekeceğim veriler gelsin istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar
Feyzullah Bey çok teşekkür ederim zihninize sağlık tam istediğim gibi olmuş
[/QUOTE
Feyzullah Bey bir kaç denemeden sonra verileri almadı. Örneğin 23.06.2020 tarihinden sonraki verileri getirmiyor. Çok uğraştım ama çözemedim. ilgilenirseniz sevinirim. Dosyaları işlem yapmayan hali ile paylaşıyorum

Ekli dosyalar
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri