S

Çözüldü Formül Kopyalamada Yardıma İhtiyacım Var

Serhankarakoyun

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhabalar Sayfada verdiğim bir formülü Aşşağıya 1 fazlasını alarak eklemek istiyorum örneğin sayfa 1 e yazı yazdığımda sayfa 2 ye aynısının geçmesini istiyorum =INDIRECT("'Ana Sayfa'!F5") bunu kullanıyorum ama geçmesini istediğim sayfada bir alta indiğimde formülü =INDIRECT("'Ana Sayfa'!F6") Yapmam Gerekiyor Bunu 1000 kere tekrar yapmak istemiyorum nasıl yapabilirim. Sağ altındaki kareden sürüklediğimde aynısını kopyalıyor bana bir fazlası gerekiyor. veya bu formül de =DAYS(TODAY();B5) tek tek B6-B7 Diye Güncellemem imkansız görünüyor benim için. Şimdiden Teşekkürler. E-Sheets E Excel kullanıyorum

formüle ekleme yaptım. deneyebilirsiniz. Formül daha önce gönderdiğim videodaki örneğe göre düzenlendi. Tarih verisi B sütununda. Siz kendi verinize göre düzenleyin lütfen.
Kod:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(1 satır)

formüle ekleme yaptım. deneyebilirsiniz. Formül daha önce gönderdiğim videodaki örneğe göre düzenlendi. Tarih verisi B sütununda. Siz kendi verinize göre düzenleyin lütfen.
Kod:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(1 satır)
O Veriyi Kullanmıyorum aslında =DAYS(TODAY();B8) bu şekilde kullanıyorum ama eğer B8 Kısmında girilmiş bir tarih yok ise 44185 gün diyor veri doğrulama ile o bölgeyi tarih yaptım ve o bölgede özel biçimlendirme ile #"Gün" Ekledim

Sayın @Serhan karakoyun

Sorunuz çözüme ulaştı ise cevabını olduğunu düşündüğünüz mesajın sağ tarafında ÇÖZÜLDÜ ikonunu tıklarsanız konuyu kapatmış oluruz.

1600860099575.png

ÇÖZÜLDÜ İKONU