Excel Çözücü Ile Vardiya Sayısı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan selis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kısa Açıklama

Excel Çözücü Ile Vardiya Sayısı isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Ekli dosyalar
Arkada;lar herkese merhabalar\ ben excel çözücü ile vardiya ve kişi sayısını bulmaya calısıyorum ancak hep sıfır gelıyor sonuclar, neden olabilir? Yardımcı olabilir misiniz, teşekkür ederim.
*Sarı dolgu ile verilen kısmı bulmaya calısıyorum, şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba ,
birincisi Eğerhata formulu kullanıldığı zaman onun dışına hata vermeyen formul yazılır o kısmını yanlış yapmışsınız onu revize ettim .ikincisi 2 li sistem çözücü de 70-80 bin denemeye kadar bekledim tam 500 u tutturamıyor. isterseniz şimdi başlatın sabaha kadar çözsün biz de görmüş oluruz sonucu. geri kalan işlem kontrollerini görebilirsiniz solvere açtığınızda.

Ekli dosyalar
Merhaba ,
birincisi Eğerhata formulu kullanıldığı zaman onun dışına hata vermeyen formul yazılır o kısmını yanlış yapmışsınız onu revize ettim .ikincisi 2 li sistem çözücü de 70-80 bin denemeye kadar bekledim tam 500 u tutturamıyor. isterseniz şimdi başlatın sabaha kadar çözsün biz de görmüş oluruz sonucu. geri kalan işlem kontrollerini görebilirsiniz solvere açtığınızda.
Hocam sınırlaması için kişi sayısını toplam 10 ile sınırladım ancak sımdıde hepsını 1 getirdi bir bakabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Ekli dosyalar
Hocam sınırlaması için kişi sayısını toplam 10 ile sınırladım ancak sımdıde hepsını 1 getirdi bir bakabilir misiniz? Teşekkür ederim.
Merhaba solver kullanırken istediğiniz sonuç gelmiyorsa tekrar tekrar denemeniz gerekiyor bu kadar kolay sonuca ulaşamamanız gerekiyordu özellikler binary hesaplamasında . Tekrar deneriz ama görmek istediğiniz sonucu yazarsanız o sonuç denk geldiğin de duralım .

Merhaba solver kullanırken istediğiniz sonuç gelmiyorsa tekrar tekrar denemeniz gerekiyor bu kadar kolay sonuca ulaşamamanız gerekiyordu özellikler binary hesaplamasında . Tekrar deneriz ama görmek istediğiniz sonucu yazarsanız o sonuç denk geldiğin de duralım .
Hocam süreler hep değişiyor ama o yüzden net sonuc soyleyemıyorum sadece max 10 kişi kapasite 3 vardiya ile işlem süreleri ve tezgah sayısına göre en fazla ne kadar üretim yapailirim onu bulmak ıstıyorum.

Geri