I

Soru Acces Veritaban Listview filtreleme hakkında

ilyas25

Normal Üye
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Değerli hocalarım hepinize hayırlı işler kolay gelsin.

Benim sorum ekte paylaşmış olduğum dosyada Userform üzerinde bulunan Listview'de Textbox'lara yazdıkça filtrelenmesini istiyorum.
Ben tek tek olarak yapmışım fakat bütün textboxlara göre filtrelemesini istiyorum..Ayrıca iki tarih arasınıda filtrelesin .Bir türlü yapamadım.

İki tarih arası filtreleme yapsın
Sonra o tarihler arasında Blok,ziyaretçi,Gelme nedeni.. gibi bütün textboxlardaki textlere göre filtrelesin.
Örnek
İki tarih arasını filtrelediği zaman o tarihler arasında A1 blok'a Ziyaretçi olarak gelen kişiye ait filtreleme yapsın

Ekli dosyalar

Mobilim, dosyanızı inceleme imkanım olmadı.
Sanırım tarih yazdıkça falan filtreleme istiyorsunuz...
Üstteki dosyada benzer bir şeyler yapmıştım, bir incelemenizi tavsiye edebilirim.

Mobilim, dosyanızı inceleme imkanım olmadı.
Sanırım tarih yazdıkça falan filtreleme istiyorsunuz...
Üstteki dosyada benzer bir şeyler yapmıştım, bir incelemenizi tavsiye edebilirim.
Evet hocam incelemiştim epeyce de uğraştım fakat acces veritabanına birtürlü uyarlayamadım.

Tek değişecek şey connection string ve sql bağlantısındaki $ işareti olmayacak. Sitede access dosyasına işlem yapan aşağıdaki dosyayı inceleyin lütfen.

Tek değişecek şey connection string ve sql bağlantısındaki $ işareti olmayacak. Sitede access dosyasına işlem yapan aşağıdaki dosyayı inceleyin lütfen.

Hocam Link çalışsaydı bakardım .Fakat link çalışmadığı için kontrol etme şansım olmadı.

Link çalışmadı dediğiniz dosya hatası mı?
Öyleyse ya da değilse bile ben dosyayı yeniledim, tekrar kontrol edin.
Ama "link çalışmadı" farklı bir anlam içeriyorsa, neyi kast ettiniz detay rica edeyim.