Formül Kopyalamada Yardıma İhtiyacım Var

Kısa Açıklama

Formül Kopyalamada Yardıma İhtiyacım Var isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhabalar Sayfada verdiğim bir formülü Aşşağıya 1 fazlasını alarak eklemek istiyorum örneğin sayfa 1 e yazı yazdığımda sayfa 2 ye aynısının geçmesini istiyorum =INDIRECT("'Ana Sayfa'!F5") bunu kullanıyorum ama geçmesini istediğim sayfada bir alta indiğimde formülü =INDIRECT("'Ana Sayfa'!F6") Yapmam Gerekiyor Bunu 1000 kere tekrar yapmak istemiyorum nasıl yapabilirim. Sağ altındaki kareden sürüklediğimde aynısını kopyalıyor bana bir fazlası gerekiyor. veya bu formül de =DAYS(TODAY();B5) tek tek B6-B7 Diye Güncellemem imkansız görünüyor benim için. Şimdiden Teşekkürler. E-Sheets E Excel kullanıyorum

formüle ekleme yaptım. deneyebilirsiniz. Formül daha önce gönderdiğim videodaki örneğe göre düzenlendi. Tarih verisi B sütununda. Siz kendi verinize göre düzenleyin lütfen.
Kod:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(1 satır)

formüle ekleme yaptım. deneyebilirsiniz. Formül daha önce gönderdiğim videodaki örneğe göre düzenlendi. Tarih verisi B sütununda. Siz kendi verinize göre düzenleyin lütfen.
Kod:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(1 satır)
O Veriyi Kullanmıyorum aslında =DAYS(TODAY();B8) bu şekilde kullanıyorum ama eğer B8 Kısmında girilmiş bir tarih yok ise 44185 gün diyor veri doğrulama ile o bölgeyi tarih yaptım ve o bölgede özel biçimlendirme ile #"Gün" Ekledim

Sayın @Serhan karakoyun

Sorunuz çözüme ulaştı ise cevabını olduğunu düşündüğünüz mesajın sağ tarafında ÇÖZÜLDÜ ikonunu tıklarsanız konuyu kapatmış oluruz.

1600860099575.png

ÇÖZÜLDÜ İKONU

Geri