Sitemiz yeni bir script ile devreye alınmıştır

Tüm üyelerimizin parolaları özel bir yöntemle şifrelendiği için tarafımızca bilinmesi mümkün olmadığından dolayı, sitemizden yeni bir parola belirlemeniz gerekmektedir.
Hiç bir üyemizin mağdur olmaması için, eski sitemizi bir süre ExcelDosyalari.Com adresinde muhafaza etmekteyiz. Aynı bilgileriniz ile ExcelDosyalari.Com adresinden giriş yapabilirsiniz.
Parola Sıfırlama
Merkez Bankası Kur Bilgileri

Merkez Bankası Kur Bilgileri V1

Merkez Bankası Kur Bilgileri

Merkez Bankası Kur Bilgileri
Bu dosya ile TCMB'nin resmi web sitesinden XML tekniği kullanılarak günlük ve geçmişe yönelik döviz kurlarını alabilirsiniz.
  • Bu Excel dosyası, TC Merkez Bankası tarafından hazırlanmamış olup, kullanımından dolayı olabilecek herhangi bir olumsuzlukta Bankanın ve bu dosyayı hazırlayanın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Dosya, kullanıcının kendi İnternet Servis Sağlayıcısı'ndan aldığı hizmet kalitesine göre değişebilecek internet hızına bağlı olarak, verileri TC Merkez Bankasınca döviz kurlarıyla ilgili olarak hazırlanan XML sayfalarından almakta olup, XML yapısının TC Merkez tarafından daha sonra değiştirilmesi durumunda hatalı sonuçlar verebilir.
  • Sayfada kullanılan logo TC Merkez Bankası'na ait olup, TC Merkez Bankası'nın izni olmadan değiştirilip, kullanılamaz.
  • Dosyayı kullanacak olan kullanıcıların bu hususları göz önüne alarak dosyayı kullanmaları gerekmektedir.
Satın alacaklara yararlı olması temennisiyle.

Program Özellikleri

Ekli dosyalar

Program Fiyatı

Fiyat
65.00 TRY
Destek Süresi
12 ay
Yenileme fiyatı
15.00 TRY

Program Bilgileri

Yazar
OrkmesB 
Yayınlanma tarihi
Son güncelleme
Versiyon
V1
Üst