Yanyana olan verileri aynı anda üstüste

Kısa Açıklama

Yanyana olan verileri aynı anda üstüste isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Sayın @Omer2021 hocam bana yaptığınız Excel son bir ayarlaması kaldı kusura bakmayın lütfen sizi de yoruyorum lütfen kusura bakmayın.

Bana yaptığınız Excel de yan yana veriler sırayla geliyor ya aynı anda yana gelirken L sütünuna da son sayı en başta olmak şartı ile yapılabilir mi sayın hocam yani hem yan yana hemde alt alt ama alt alta olan kısım da son sayı hep üstte olsun. Mümkün müdür hocam.

Ekli dosyalar
Sayın @Omer2021 hocam bana yaptığınız Excel son bir ayarlaması kaldı kusura bakmayın lütfen sizi de yoruyorum lütfen kusura bakmayın.

Bana yaptığınız Excel de yan yana veriler sırayla geliyor ya aynı anda yana gelirken L sütünuna da son sayı en başta olmak şartı ile yapılabilir mi sayın hocam yani hem yan yana hemde alt alt ama alt alta olan kısım da son sayı hep üstte olsun. Mümkün müdür hocam.
Yanlış ismi alıntı yaptım kusura bakma sayım hocam @Ömer BARAN

A:J sütunlarında sadece 2 satır veri kalsın, diğer satırları silin,
sonra 2'nci satırda sağdan başlayarak birkaç veriyi silin.
R1 hücresine sol tarafta mevcut olan bir veri yazın (mevcut makro O:U sütunlarına listelemeyi yapar zaten)
L sütununda ise bu verilere göre olması gereken sonuçları eksiksiz olarak elle yazarak gösterin.

Bu şekilde hazırlanmış yeni ir belge eklerseniz daha iyi olur.

.

Sanırım isteğinizi anladım. @darkdays33

Mevcut Worksheet_Change kodunun en sonuna End Sub satırıyla Call HESAP satırının arasına aşağıdaki kod satırını ekleyin.

VBA:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(1 satır)

.

Geri