UserForm ile Belirtilen Satıra Kayıt Etme

Kısa Açıklama

UserForm ile Belirtilen Satıra Kayıt Etme isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2007
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba,
Kullandığımız bir sistemde çalışanlar başka birimlere gittiğinde yer değişikliği yapıyoruz. Personel takibini yapan kişilere userform ile personel takibi ve yer değişikliği yapılan personelin bildirimi ile alakalı alanlar yaptım. Yer değişikliği alanında kullandığım butonda aşağıdaki kodlara yer verdim. Ancak ilgili kişi, yer değişikliği yapan personeli bildirdiğinde userform benim istediğim sayfanın istediğim satırından itibaren veriyi kaydetsin istiyorum. Aşağıdaki kodu düzenleyebileceğim ya da farklı kod önerisi olanlar var mıdır? Teşekkürler

Kod:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(17 satır)

@cesur
Merhaba hocam, A Kişisi sayfasında yönetim butonuna tıkladığımızda açılan formdan Sorumlu olunan personel seçildikten sonra sağ alttaki Personel Değişikliği Bildirimi alanından A kişisinin seçtiği personeli devredeceği sorumluyu seçecek. Personel sorumlu değişikliği bildirimi butonuna bastığında DEVREDILEN sayfasında ilgili devire ilişkin bilgiler otomatik atıyor. Benim yapamadığım kısım şu; A kişisi personel devrini yaptığında DEVREDILEN sayfasında ilk satırdan itibaren kayıt yapmasın, 50. Satırdan itibaren A kişisinin devir işlemlerini kaydetsin. Kayıt işlemi benim istediğim satırdan itibaren yapsın. İnşallah anlatabilmişimdir Teşekkür ederim şimdiden.

@cesur
Normalde bu şekilde çalışan personel sayımız 7.
7 kişi için o alanda kişi başı 50 satırlık yer ayırmak istiyorum. A kişisi ilk 50 satır, B Kişisi ikinci 50 satır. Diğer kişiler içinde 50 satır vereceğim.

Geri