Stoktaki Ürünü Sürekli Düşürme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan yusaw
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kısa Açıklama

Stoktaki Ürünü Sürekli Düşürme isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
TOPLAM STOK VE SATILAN MİKTAR ÖZELLİKLE BÜYÜK YAZDIM SATILAN MİKTARI YAZDIKÇAA SÜREKLİ TOPlAM STOK DÜÜŞMESİNİ İSTİYORUM 10 yazdım 90 kaldı ertesi gün 10 yazdım 80 kalsın istiyorum.Ertesi gün 20 yazdım 60 kalsın istiyorum.

Ekli dosyalar
DEMEK İSTEDİĞİM STOK VAR KALAN STOK TOPLAM STOĞUM 1000 ilk gün 100 ürün sattım sattığım veriye 100 girdim Kalan Stok 900 kaldı ertesi gün 100 sattım ama sattığım veriye 200 girmem lazım ki Kalan stoğum 800 kalması için ben ise hert gün sattığımı 100 se hjep yüz girip kalan stoğumunda sürejkli düşmesini istiyorum 1000 adet stoğum var 100 sattım 100 yazdım 900 kaldı ertesi gün yine 100 sattım 100 yazacağım sattığım yere Kalan stok 800 kalacak bunu istiyorum sürekli toplamak zorunda olmadan çünkü yanlış girdim önceki sattıklarım kaybolacak.

Bu istediğiniz kapsamlı bir program. Daha önce yapılmış örnek dosyaları inceleyerek; Stok giriş, stok çıkış şeklinde verileri ayrı sayfalarda bulundurmanız daha sağlıklı olur.

Geri