Otomatik kayıt makrosu oluşturabilirmiyiz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan fehmi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kısa Açıklama

Otomatik kayıt makrosu oluşturabilirmiyiz isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
site deki herkeze selamlar yüklediğim ekdeki dosya iddaa ile ilgili
ben gerekli olan herşeyi düzenledim sayfadada belirttim umarım anlatabilmişimdir
dosya siteden otomatik verileri çekiyor fakat bazen 100 maç oluyor bazende 2000 bin maç ter seferinde tek tek analiz edip kaydediyorum
onda sıkıntı yok ama
hepsini analiz edip arşif sayfasına kaydetmesi vba kod yazarak makro oluşturabilirmiz,yiz
şimdiden ustalara teşekür ederim

Ekli dosyalar
Hatta; "madem bu belge üzerinden maddi sonuç elde edilecek, neden bedava destek olayım" diye düşünen bile olabilir.

Şahsen bu tür konular, benim genellikle uzak durduğum konular.
Bazen olayın içeriğini fark etmeden destek olduğum konular olabilir ama olayın esasını fark ettiğimde desteği keserim mesela.

Daha önce iddiacı arkadaşların çok dosyasları ile ilgilendiğim için incelemek istedim. Gerçekten her yiğidin yoğurt yiyişi bir değişik oluyor. Herkes kendine göre bir analiz yöntemi geliştirmeye çalışıyor. Gerçekten bir gelir elde edilebiliyor mu, yatırılan kazananı karşılıyor mu emin değilim.
Doğru anladıysam Sn Kokorecci zaten bir kayıt makrosu yapmış, bunun belirli şartlar altında çalışmasını istiyor. Dosyaya 3 satır kod ekledim, problemin çözüldüğünü sanıyorum.

Ekli dosyalar
Daha önce iddiacı arkadaşların çok dosyasları ile ilgilendiğim için incelemek istedim. Gerçekten her yiğidin yoğurt yiyişi bir değişik oluyor. Herkes kendine göre bir analiz yöntemi geliştirmeye çalışıyor. Gerçekten bir gelir elde edilebiliyor mu, yatırılan kazananı karşılıyor mu emin değilim.
Doğru anladıysam Sn Kokorecci zaten bir kayıt makrosu yapmış, bunun belirli şartlar altında çalışmasını istiyor. Dosyaya 3 satır kod ekledim, problemin çözüldüğünü sanıyorum.
1654231850450.webp

merhaba hocam bu şekilde bir sorunla karışılaşıyorum doysayı indiremiyorum bendenmi kaynaklanıyor yoksa sitenin kuralları bu şekildemi

Moderatörün son düzenlenenleri:
dosya çalımıyor hocammm

1654242346454.webp
modül 5 bu kod var fakat kodu calıstırdıgımda bendeki farklı bir dosya var o dosyayı acıyor üsteki resimde ve hata veriyor

Moderatörün son düzenlenenleri:
Sn. Kokorecci, ben sadece OK yazıyorsa kayıt yapsın diye kontrol koymuştum. Diğer problemi anlamamıştım. Şimdi yukardaki açıklamalarınızla beraber bir güncelleme daha yaptım.

Ekli dosyalar
çünkü bu kodu bu dosyayı uyarlamıştım ama çalıştıramadım bir türlü table sayfasında veri olmadığında kod kendini durduruyordu ben sadece sayfa isimlerini değiştirerek bunu yapmaya çalışmıştım ama olmuyor table sayfasında veri oldugunda devam ediyor veri yoksa kod işlemi durdurup hata veriyor onun için hocam table sayfasında veri yoksa
Sn. Kokorecci, ben sadece OK yazıyorsa kayıt yapsın diye kontrol koymuştum. Diğer problemi anlamamıştım. Şimdi yukardaki açıklamalarınızla beraber bir güncelleme daha yaptım.
Deniyorum hocam hemen

Geri