Kodlarda Revize Formül ve Kenarlık

Kısa Açıklama

Kodlarda Revize Formül ve Kenarlık isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Ekli dosyalar
Belgenizi incelemedim.

Formül kopyalama ile ilgili değil ama kullandığınız belgelere yönelik genel fikrimi yazmak istedim:
Biçimlendirmelerle neden bu kadar uğraşıyorsunuz anlayamıyorum Sn. @yasarpiskin .
-- Kenarlıklar: Sadece ince çizgi ve noktalı çizgilerden oluşan bir görünüm (elle veya koşullu biçimlendirme)
-- Sayı biçimlendirmeleri: ... Gün gibi hücre biçimlendirmesi yerine sütun başlığına GÜN yazıp,
o sütunda sadece sayı görünmesi (1 kez yapacağınız ondalık ve binlik ayraç ayarı)
-- Renklendirme: Sadece başlık satır(lar)ında görev yaptığınız işyerinin logo renklerinin yumuşak tonlarıyla yapılacak basit renklendirme,
-- Yazı rengi için bir şey söylemeye bile gerek yok OTOMATİK (siyah) yazı rengi,
bence en iyisi. Hiçbir görünüm ayarı, sadeliğin önüne geçemez diyorum yani.

Tabii ki tercih sizin.

Farklı belgelerde, oradan alıntı yaparak kenarlık kısmını yaptım fakat formül kısmını yapamadım, ayrıca A4 hücresinden itibaren girilen sicil numaralarını tek tek elle veya toplu olarak kopyala yapıştır şeklinde de yapabilme hususunda yardımlarınızı rica ediyorum.

Geri