İki Koşula bağlı Filtre Formülü Hk

Kısa Açıklama

İki Koşula bağlı Filtre Formülü Hk isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Ekli dosyalar
Selamlar,
Sorunuzda tam olarak nereye ne yapılmak istediğinizi maalesef anlayamadım.
O nedenle ek bir sayfa ekleyerek, anladığımı yaptım.

Doğru mudur?
Not : Liste sürekli devam edecek bir liste ise, formülde kullanılan referans adreslerinin dinamik alan olarak tanımlanmasında yarar olacaktır.

1662814341224.webp

Ekli dosyalar
Çözüm
Belki de
gerek alanın Dinamik alan olarak tanımlanması ve gerekse rapor başlangıç ve bitiş tarihlerinin de listede görünmesi
daha iyi olabilir düşüncesiyle,

Not : YATAYYIĞ işlevi şu anda sadece Insider Beta Kanalında. Eğer bu işleve sahip değilseniz, YATAYYIĞ işlevi kullanılmadan, farklı şekilde formüle edilebilir.

1662816046520.webp

Ekli dosyalar
Benim Office insider ama diğer bilgisayarlar insider değil o yüzden ilk gönderdiğiniz seçeneği kullanmak en mantıklısı zaman ayırıp baktığınız için teşekkür ederim.

Belki de
gerek alanın Dinamik alan olarak tanımlanması ve gerekse rapor başlangıç ve bitiş tarihlerinin de listede görünmesi
daha iyi olabilir düşüncesiyle,

Not : YATAYYIĞ işlevi şu anda sadece Insider Beta Kanalında. Eğer bu işleve sahip değilseniz, YATAYYIĞ işlevi kullanılmadan, farklı şekilde formüle edilebilir.

1662816046520.webp
Sayın 52779,
Bu konu benim içinde önemli, fiilen kullanabileceğim işlem. Mümkünse Excel 2003, Excel 2016 için formülü düzenlemeniz ve dosya paylaşmanız mümkün mü?

Son düzenleme:
Geri