Excel Düşeyara Formülü hatası Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ademdas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kısa Açıklama

Excel Düşeyara Formülü hatası Hakkında isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba Arkadaşlar;

=DÜŞEYARA(A2;'1:102'!$A$2:$P$1048576;16;YANLIŞ) formülünü yazıyorum sayfa isimleri 1 den 102 ye kadar devam ediyor sayfa 1 ile sayfa 102 arasındaki verileri almak istiyorum fakat 1 ile 102 arasındaki verileri yukarıdaki formülü yazınca gelmiyor ama tek sayfa adı yazınca o sayfadaki bilgi geliyor =DÜŞEYARA(A2;'82'!$A$2:$P$1048576;16;YANLIŞ) bu şekil yapınca 82. sayfadaki veriler geliyor nerede hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba Arkadaşlar;

=DÜŞEYARA(A2;'1:102'!$A$2:$P$1048576;16;YANLIŞ) formülünü yazıyorum sayfa isimleri 1 den 102 ye kadar devam ediyor sayfa 1 ile sayfa 102 arasındaki verileri almak istiyorum fakat 1 ile 102 arasındaki verileri yukarıdaki formülü yazınca gelmiyor ama tek sayfa adı yazınca o sayfadaki bilgi geliyor =DÜŞEYARA(A2;'82'!$A$2:$P$1048576;16;YANLIŞ) bu şekil yapınca 82. sayfadaki veriler geliyor nerede hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba,
"Nerede hata yapıyorum"un cevabı: Düşeyara formülüne tek sayfa girebilirsiniz.
O kadar çok sayfa içinde aratacaksanız sanırım mantıklı olan makro kullanmaktır.
Size de uygunsa makro üstadlarım çözüm sunacaklardır.

Sayın @ademdas .

Sorunuzu, cevabımın altındaki İMZA bölümünde yer alan açıklamalar doğrultusunda hazırlayacağınız
örnek belge üzerinden sorarsanız, daha hızlı sonuca ulaşabilir, alternatif çözüm önerileri alabilirsiniz.

.

Geri