Düşeyara Hatası Hakkında Acil Yardım Lütfen

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan djhuskay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kısa Açıklama

Düşeyara Hatası Hakkında Acil Yardım Lütfen isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Moderatörün son düzenlenenleri:
Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz.
Ekran görüntüsü yerine EXCEL formatında örnek dosya eklemeniz daha doğru olur.

Ekrandan anladığım kadarıyla safran sayfasındaki veriler METİN
İlk resimdekiler ise RAKAM.

Bunlarda düzenleme yaptıktan sonra hata devam ediyorsa lütfen örnek EXCEL dosyalarınızı ekleyiniz.

1. A sütununu seçin, VERİ/METNİ SÜTUNLARA ÇEVİR' e gelin 2 kez İLERİ tuşuna basın. 3. adımda SON'a basın.
2. B sütununu seçip GENEL olarak biçimlendirin.
3. B1 hücresine yapıştırıp aşağı doğru sürükleyerek çoğaltın.

Kod:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(1 satır)

Merhabalar @djhuskay
İlk olarak Isparta Gelen sayfasının B sütununa formül yazacağınız için bu sütunun Hücresel Biçimlendirme Formatını GENEL olarak yapmalısınız. Metin olunca formülünüz sonuç döndürmez.
2. işlemde aşağıdaki formülü B1 e yazıp aşağı sürükleyiniz.
3. ve en önemli işlemde soru sorarken başlıklarınızda ve açıklamalarınızda YARDIM, ACİL, LÜTFEN gibi kelimeleri forum kuralları gereği kullanmazsanız çok iyi olur.

Kod:
(1 satır)

Merhabalar @djhuskay
İlk olarak Isparta Gelen sayfasının B sütununa formül yazacağınız için bu sütunun Hücresel Biçimlendirme Formatını GENEL olarak yapmalısınız. Metin olunca formülünüz sonuç döndürmez.
2. işlemde aşağıdaki formülü B1 e yazıp aşağı sürükleyiniz.
3. ve en önemli işlemde soru sorarken başlıklarınızda ve açıklamalarınızda YARDIM, ACİL, LÜTFEN gibi kelimeleri forum kuralları gereği kullanmazsanız çok iyi olur.

Kod:
(1 satır)
teşekkürler 2 cevap içinde,VERİ/METNİ SÜTUNLARA ÇEVİR' bu komutu yapmadığım için formul işe yaramıyormuş teşekkür ederim

Geri