Büyük Formülü Kullanıldığında Sayı Hatası

Kısa Açıklama

Büyük Formülü Kullanıldığında Sayı Hatası isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Ekli dosyalar
A B C D E sütunlarında bulunan 34 farklı rakamın bu sütunlarda kaç kere geçtiğini tabloda buldum fakat bu rakamları çıkış sıralarına göre dizmek istiyorum bunu büyük formülü kullanarak yapmaya çalıştım şayet formül sayı hatası veriyor örnek ek dosyada mevcut yardımcı olurmusunuz?

Teşekkürler...
Merhaba,
H2 hücresindeki formülün sonuna *1 ekleyip aşağı doğru çoğaltınız.
Yani:
Kod:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(1 satır)

PriveT verdiğiniz cevap için çok teşekkür ederim bu kadar basit bir şey neden aklıma gelmedi diye kendime kızıyorum ama sizinle taşımak çok mutluluk verdi allah razı olsun tekrar teşekkür ediyorum​

Hocam bu alana *1 eklediğimizde bu sefer de düşeyara kısmıda yok hatası veriyor tabir oraya da eğerhata koyduğumuz için boş görünüyor bunu nasıl düzeltebilirim burada durakladım

İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim fakat kendi sorumu kendim cevaplayacağım çünkü bulması o kadar da zor olmadı benim için kafa çalışınca buldum EĞERHATA(DÜŞEYARA($I2&X$2;$H$2:$J$35;2;YANLIŞ);"") formülüm bu şekilde idi bende formüle bir *1 ibaresi ekledim sorun çözüldü yani EĞERHATA(DÜŞEYARA(($I2&X$2)*1;$H$2:$J$35;2;YANLIŞ);"") vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı teşekkür ederim...
Allah hepinizden razı gelsin inşaallah.

İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim fakat kendi sorumu kendim cevaplayacağım çünkü bulması o kadar da zor olmadı benim için kafa çalışınca buldum EĞERHATA(DÜŞEYARA($I2&X$2;$H$2:$J$35;2;YANLIŞ);"") formülüm bu şekilde idi bende formüle bir *1 ibaresi ekledim sorun çözüldü yani EĞERHATA(DÜŞEYARA(($I2&X$2)*1;$H$2:$J$35;2;YANLIŞ);"") vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı teşekkür ederim...
Allah hepinizden razı gelsin inşaallah.
Kusura bakmayın, yoğunluktan anca bakabildim. Neyse ki kendiniz sorununuzu çözmüşsünüz.
İyi günler.

Geri