Bordro üzerinden %25 icra kesintisi yapılması

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sedat2161
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kısa Açıklama

Bordro üzerinden %25 icra kesintisi yapılması isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Hayırlı akşamlar Hocalarım. Verdiğiniz desteklerinizden dolayı minnettarım. Çok teşekkür ediyorum. Dosyamın son sorunları hal edilirse inşallah bitmeye az kaldı.
Bu konum ile ilgili sorunum ise şudur:
-- İCRA sayfasında bilgileri bulunan şahısların BORDRO sayfasında bulunan Net ele geçen sütunundan (Q sütunu) % 25 (1/4) kesinti yapılarak icra kesinti sütununa (M sütunu) işlenerek Net ele geçen sütunundan (Q sütunundan) düşülmesi ve İCRA sayfasına aktarılması. Yardımlarınızı bekliyorum.

Not: İCRA sayfasının K-L -M sütununda formül var ama şu an neden çalışmıyor anlamadım. Daha önce kesinti yapılıyordu.

Ekli dosyalar
Yukarıdaki açıklamalarımın dikkate alınmaması aşağıda yazdığım konular ile ilgili çözüme gidilmesi hususunu arz ederim.

Bu konum ile ilgili sorunum ise şudur:
--İCRAA sayfasından İCRA sayfasına bilgiler aktarılırken İCRA sayfasının K,L,M sütunlarında bulunan formüller siliniyor.
--İCRAA sayfasına BORDRO sayfasından veri aldıktan sonra İCRAA sayfasından İCRA sayfasına bilgi aktarırken M sütununda bulunan formülde PERSONEL YOK diyor bu yüzden kesinti yapılmıyor.
---- Bu hatanın nerden kaynaklandığını ait tahminim. İCRAA sayfasından TC ile Personel Bilgilerini çektiğimde TC numaraları bulunan hücrenin kenarında yeşil ışık yanıyor. Bu yeşil ışık İCRA sayfası TC numaralarında da çıkıyor.
Not. İCRA sayfasında manuel olarak TC numaralı girdiğimde kesinti yapılıyor.

Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Diğer konu sayfasında ekli örnek belgede,
karşısında adı soyadı yazılı kişiye ait olduğunu bilemem ama
326.... diye başlayan TC Kimlik numarası gerçek bir TC Kimlik numarası sanırım.

.

Geri