Vekil Bilgi sil

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sedat2161
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sedat Bey.

Sadece konu başlıklarında biraz sorun var ama doğru sorun çözme/konu açma yöntemi işte bu;
adım adım tane ve işlem/nesne bazlı. (y)
Bir de ÇÖZÜLDÜ işaretlemeyi, çözümü sağlayan cevabın (benim cevabım) sağındaki simgeyi işaretleyerek yapın.

Örneğin;
-- bir önceki konu Listview tarih sorunu değil, tarih Textboxunun safaya tarih olarak aktarılmaması sorunu idi.
-- bu konudaki işlem ise; Userformdaki TextBoxlar ile sayfada bitişik olmayan hücre içeriklerinin silinip
Listview içeriğinin bu işleme göre güncellenmesi idi.

Çözüm: cmdTEMİZLE kodunda, eklenmesi / değiştirilmesi gereken kısımları yeşil renklendirdim.

VBA:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(12 satır)

.

Sedat Bey.

Sadece konu başlıklarında biraz sorun var ama doğru sorun çözme/konu açma yöntemi işte bu;
adım adım tane ve işlem/nesne bazlı. (y)
Bir de ÇÖZÜLDÜ işaretlemeyi, çözümü sağlayan cevabın (benim cevabım) sağındaki simgeyi işaretleyerek yapın.

Örneğin;
-- bir önceki konu Listview tarih sorunu değil, tarih Textboxunun safaya tarih olarak aktarılmaması sorunu idi.
-- bu konudaki işlem ise; Userformdaki TextBoxlar ile sayfada bitişik olmayan hücre içeriklerinin silinip
Listview içeriğinin bu işleme göre güncellenmesi idi.

Çözüm: cmdTEMİZLE kodunda, eklenmesi / değiştirilmesi gereken kısımları yeşil renklendirdim.

VBA:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(12 satır)

.
Hocam inşallah konu başlıklarını da konuya uygun yazmaya çalışacağım. Yine konu sayenizde çözüldü. Çok teşekkür ederim.

Geri