Textbox Veri Süzme Silme Hakkında

Kısa Açıklama

Textbox Veri Süzme Silme Hakkında isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Değerli arkadaşlar paylaşmış olduğum çalışmada VERI isimli sayfadan lıstboxa veri çekiyorum. Bu verileri combobox aracılığı ile veri başlıklarına göre listboxa süzüyorum. Textboxı ise litboxa gelen verileri aramada kullanıyorum. Paylaşmış olduğum çalışma mevcut hali ve makroları ile birlikte anlattığım şekilde çalışmaktadır. Burada değerli üstatlardan beklediğim çözüm listboxa gelen veriyi textboxta arama yaptıktan sonra yeni bir arama yapmak için textboxa yazdığım veriyi backspace tuşu ile silmek istediğimde birinci karaktere kadar hızlı silerken birinci karakterde silme işlemini bekletiyor. Buna bir çözüm bulabilirmiyiz acaba. Saygılar Not: VERI sayfası gizli konumda

Ekli dosyalar
@mertatakan_3838

Basit düşünmek iyidir ilkesinden hareket ederek, UserForm kodlarını sıfırdan oluşturdum.
Kodların tümü aşağıdakinden ibarettir. Umarım eski kodlarda işinize yarayan ancak eklediğim belgede olmayan işlem yoktur.

ARAMA dahil denemeler yaparsınız.

NOT: Tarih aramalarında AYRAÇ olarak / (kesme) işareti kullanılmalıdır.

Belge ekte.

VBA:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(35 satır)

Ekli dosyalar
@mertatakan_3838

Basit düşünmek iyidir ilkesinden hareket ederek, UserForm kodlarını sıfırdan oluşturdum.
Kodların tümü aşağıdakinden ibarettir. Umarım eski kodlarda işinize yarayan ancak eklediğim belgede olmayan işlem yoktur.

ARAMA dahil denemeler yaparsınız.

NOT: Tarih aramalarında AYRAÇ olarak / (kesme) işareti kullanılmalıdır.

Belge ekte.

VBA:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(35 satır)
Ömer hocam çok teşekkür ederim gayet hızlı olmuş sagolasın

Geri