Metin Içindeki Formüle Bilgi Aktarma

Kısa Açıklama

Metin Içindeki Formüle Bilgi Aktarma isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Hayırlı akşamlar sayın hocalarım. Ekli dosyamın Bilgi giriş sayfasındaki kırmızı dolgu rengi ile işaretlediğim D4:E4 , D5:E5......hücrelerinde bulunan tarih Hizmet İşleri sayfasındaki A13 ve A16 hücrelerine aktarılmaktadır.
Ancak 1. Hakkediş te bu bilgi gelmektedir. 2,3 ve daha fazla nolu Hakkediş te bu sabit kalmakta 2. Hakkediş tarihini almamaktadır. Bir çözüm yolu var mı acaba . Yardımlarınız bekliyorum.

Ekli dosyalar
Mevcut HİZMETİŞLERİ sayfasında, sağda yeni sütunlara (soldaki asıl alanla aynı yapıda olacak şekilde)
olması gereken sonuç neyse elle yazarak vs doğru şekli gösterirseniz ihtiyaç daha iyi anlaşılır.

@sedat2161

Formül çözümü:
Mevcut formülün ilgili kısmını şöyle değiştirin (Kurum adının SAYI değil METİN olduğunu varsaydım)

VBA:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(1 satır)

Makro çözümü:
Module1'deki Hizmetİsleri isimli makro kodunda, End Sub satırının hemen üstüne aşağıdaki satırları ekleyin.

VBA:
(18 satır)

@sedat2161

Formül çözümü:
Mevcut formülün ilgili kısmını şöyle değiştirin (Kurum adının SAYI değil METİN olduğunu varsaydım)

VBA:
(1 satır)

Makro çözümü:
Module1'deki Hizmetİsleri isimli makro kodunda, End Sub satırının hemen üstüne aşağıdaki satırları ekleyin.

VBA:
(18 satır)
Hayırlı günler sayın hocam. Her iki çözümde işime yaradı. Emeğinize sağlık çok teşekkür ederim. Konu çözülüştür.

Geri