Makro Güncelleme Tarihe Göre Kaydetme

Kısa Açıklama

Makro Güncelleme Tarihe Göre Kaydetme isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhabalar kolay gelsin, bir araç kiralama tablosu kullanmaktayım. veri girişi yaptığım sayfada veriler seçtiğim ay' için kayıt oluyor ben bu bilgileri plaka ve isme göre çekerek güncelleme işlemi yapmak istiyorum ayriyeten bu açtığım formdaki kayıtları bir Listbox (Aylar) ile seçerekten kaydetmesini sağlayabilir miyim veya nasıl bir yol izleyebilirim (her ay sonunda makro değiştirmedekten başka bir yol izleyebilirmiyim)

Ekli dosyalar
@DarkNWade

Belgenizdeki işleyişin daha iyi anlaşılması için görseldeki kısımların
TÜRKÇE karşılıklarını yazarak (ay sayfalarından en az 1 tanesi yeterli) belgenizi farklı kaydedip yeni halini yüklerseniz
daha hızlı çözüme ulaşmanız kolaylaşır. Böylece Almanca değil de Excel ile uğraşılmış olur. ;)

@DarkNWade

Belgenizdeki işleyişin daha iyi anlaşılması için görseldeki kısımların
TÜRKÇE karşılıklarını yazarak (ay sayfalarından en az 1 tanesi yeterli) belgenizi farklı kaydedip yeni halini yüklerseniz
daha hızlı çözüme ulaşmanız kolaylaşır. Böylece Almanca değil de Excel ile uğraşılmış olur. ;)

Kusura bakmayın onu düşünemedim tekrardan düzenledim. açıklamasını içerisinde yaptım. Excel'de yeniyim düşüncelerim var fakat araştırmalarda nasıl yapacağıma dair birşey bulamadığımdan dolayı iletişime geçtim şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar
Geri