Hazırladığım Userform Kendiliğinden Export Oluyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan eyirdak
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kısa Açıklama

Hazırladığım Userform Kendiliğinden Export Oluyor isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Foruma hoşgeldiniz.

Bu sıkıntıyı yaşadığınız (userform ekleyip, kapanışta userformu dışarı çıkartan bir belge)
bir örnek belge (kulanılan kodlar da içerisinde olsun) paylaşırmısınız?

.

Öncelikle geri dönüş sağladığınız için teşekkür ederim. Excel dosyasını kaydederken dosya türü kısmında makro içerikliyi seçince userform kaybolmuyor fakat hala çalışmıyor.

Yardımlarını için teşekkür ederim.

Ekli dosyalar
Makro içeren türünde (*.xlsm veya *.xlsb) belgeler, bir bilgisayarda ilk kez açılırken
MAKROLARın ETKİNLEŞTİRilmesi gerekir.

1614695799581.webp
Konu hakkında şuraya bir bakın isterseniz.

Kod:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(1 satır)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Belgeye bir kez daha bakın isterseniz (bu belgeyi bilgisayarınıza indirdiğinizde
ilk kez açılacak olduğuna göre yine MAKROların etkinleştirilmesi gerekecek).

Tabi bir de önceki cevapta verdiğim bağlantıdan erişeceğiniz sayfadaki
Güvenlik Merkezi'ndeki makro ayarlarını değiştirme
başlıklı bölüme bir kez daha göz atın isterseniz.

.

Ekli dosyalar
Merhabalar,

Ben ufak bir çalışma yaptım fakat aktif hücreye "ActiveCell.Offset(0, 1).Value = TextBox1.Text" yazdırmada sıkıntı yaşıyorum. Birde aktif gün ile sözleşme bitiş tarihi arasında 70 gün varsa popup yada farklı bir uyarı penceresi açması mümkün mü sormak isterim. Ayrıca sayfa açılınca userform otomatik çalışsın ve sözleşme bitiş tarihine 70 gün kalanları uyarısı otomatik gelebilir mi?

Şimdide destek ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ekli dosyalar
Son sorunuzun sanırım konu ile alakası yok, farklı bir başlık açıp ilerlemeniz, konuya dair başkalarının olası ihtiyaçları kapsamında daha faydalı olacaktır. Bu başlığı çözüldüğü için kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri