Diğer sayfaya aktarılan veriler

Kısa Açıklama

Diğer sayfaya aktarılan veriler isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
merhabalar

bir makro düzeneğim var.
bu makro düzeneğinde sheet1 de örneğin A33 e çift tıklayınca A33 ve B33 teki bulunan veriler sheet 2 de A2 ve B2 ye copy paste şeklinde aktarılıyor.

ben bu A33e çift tıkladığmda sheet2 de A2 içerisine A33 ve B33 teki veriyi birleştirip yazsın istiyorum tabi iki hücre arasındaki veriyi gönderirken bir boşluk bıraksın.

örnek kod düzeneğim aşağıdaki gibi olup bunu nasıl bir revize yapılması gerekirki yukarıdaki istediğim işlemi yapabileyim.

Kod:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(8 satır)

Aslında bu işi şu yüzden istiyorum başka bir makromda mail gönderme işlemi yaptırıyorum. maili gönderirken mail bodysine bu sheet2 deki verileri tablo halinde ekliyor.
subjecte ise B hücresindeki veriyi yazdırıyorum. ama ben mail subjectine hem A hem B hücresindeki veriyi birlikte eklesin istiyorum fakat ne yaptıysam hata verdi bende en son yukarıdai gibi bir işlem olursa bir hücrede bu verileri toplayıp mail subjectine ekleyebilirim diye düşündüm. Eğer mail subjectine iki hücredeki veriyi koyma şansımız varsa yukarıdaki işi yapmaya hiç gerekte olmayabilir.

bilgi ve yardımlarınızı rica ederim

Alıntı Cevapla

Şikayet Et!

@sepulastura .

E-posta gönderme makro kodlarını verirseniz veya
kodların içerisinde olduğu ve gerçek belgenizin özel bilgi içermeyen kopyası şeklinde bir örnek belge eklerseniz
daha hızlı çözüme ulaşmanı kolaylaşır.

Muhtemelen belirtilen alanları kopyalamaya dahi gerek kalmayabilir.

.

Geri