Değerleri Ve Kaynak Biçimlendirmesini Yapıştırma Sorunu

Kısa Açıklama

Değerleri Ve Kaynak Biçimlendirmesini Yapıştırma Sorunu isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhaba Hocalarım
Çözemediğim bir sorunum var yardımcı olursanız minnettar kalırım.

Private Sub CommandButton1_Click()
Set S1 = Sheets("Teklif")
Set S2 = Sheets(Sheets("Teklif").[K2].Text)
For i = 12 To S1.Range("A65536").End(3).Row
If S1.Cells(i, 1).EntireRow.Hidden = False Then
SONSTR = S2.Range("B65536").End(3).Row + 1
S2.Cells(SONSTR, 1).Value = S1.Cells(i, 1).Value
S2.Cells(SONSTR, 2).Value = S1.Cells(i, 2).Value
S2.Cells(SONSTR, 3).Value = S1.Cells(i, 3).Value
S2.Cells(SONSTR, 4).Value = S1.Cells(i, 4).Value
S2.Cells(SONSTR, 5).Value = S1.Cells(i, 5).Value
S2.Cells(SONSTR, 6).Value = S1.Cells(i, 6).Value
S2.Cells(SONSTR, 7).Value = S1.Cells(i, 7).Value
S2.Cells(SONSTR, 8).Value = S1.Cells(i, 8).Value
End If
Next
S2.Select
End Sub

Dosyamda teklif sayfasından K2 Hücresindeki firma adına kendi sayfalarına kopyalama yapıyorum.
yalnız değerleri ve kaynak biçimlendirmesini yapıştır olarak yapamadım.
Benim istediğm sadece değerleri ve kaynak biçimlendirmesini aynı şekilde kopyalamak.
Şimdiden teşekkür ederim
Saygılarımla

@Erdal1962
Sorularınızı cevabımın altındaki İMZA bölümünde yer alan açıklamalar doğrultusunda,
gerçek belgenizin özel bilgi içermeyen kopyası şeklinde hazırlayacağınız örnek belgeler üzerinden sorarsanız
daha hızlı sonuca ulaşmanız kolaylaşır.

Bilgisayarda olmadığım için kodu yazamamıştım. Aşağıdaki kodu kullanın. Sekiz satırlık kodu döngüye aldım.

Kod:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(13 satır)

Merhabalar;
Örnek dosyamda Fiyat hesaplama sayfasında Sat No ya göre iş özelliklerini giriyorum.Sonra Teklif Sayfası'nda Süz işlemi yaptıktan sonra K2 hücresinden Firma ismini seçip kopyala diyorum.Ama biçimler aynı şekilde gelmiyor.Firma-1 de manuel kopyala ve sadece değerleri ve kaynak biçimlendirme olarak kopyaladım.Sayfa 2 de makro ile kopyalama göreceksiniz.Renk sıralamaları değişiyor.
Benim istediğim teklif Sayfasında ki tabloda A12-H59 aralığını süz işlemi yaparak en son dolu satırdan itibaren kopyalamak.
Birde fiyat hesaplama tablosunda temizle dediğim zaman formulleri de siliyor.Aslında makro ile silinen hücre aralığı formullerin olduğu sütünu etki etmemesi lazım.
Saygılar

Geri