CheckBox ile toplu veri aktar

Kısa Açıklama

CheckBox ile toplu veri aktar isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Sayın hocalarım iyi akşamlar. Dosyamın son halini ekledim.
Bugünkü sorunum
- toplu veri aktarma. GELİR VE KESİNTİ sayfasından BİLGİ sayfasına toplu veri aktarmak istiyorum.
Bunun için Userform üzerine CheckBox ekledim.
- Bir örnek vermek gerekirse GELİR VE KESİNTİ B5 te bulunan servis tutarını Bilgi sayfasındaki Q4 ten başlamak üzere tüm personele aktarılması mümkün mü.
-- Yada genel olarak GELİR VE KESİNTİ B5:B10 aralığını BİLGİ sayfasında Q3:W3 aralığına aktarılması yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar
Merhabalar Sn. sedat2161;

Bu kod ile Gelir ve Kesinti sayfasındaki tüm Sosyal Yardım Bilgilerini Bilgi sayfasındaki kayıtlara alabilirsiniz.

-Bu bilgileri hangi işlemden sonra almak istiyorsanız, ilgili kodların sonuna bu kod bloğunu ekleyiniz.
VBA:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(16 satır)

Merhabalar Sn. sedat2161;

Bu kod ile Gelir ve Kesinti sayfasındaki tüm Sosyal Yardım Bilgilerini Bilgi sayfasındaki kayıtlara alabilirsiniz.

-Bu bilgileri hangi işlemden sonra almak istiyorsanız, ilgili kodların sonuna bu kod bloğunu ekleyiniz.
VBA:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(16 satır)
Hayırlı günler AhmetRasim hocam. Değerli zamanınıza ve emeğinize sağlık. ALLAH razı olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum.

Geri