Birime Göre Fiş Teslim Listesi Oluşturma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sedat2161
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kısa Açıklama

Birime Göre Fiş Teslim Listesi Oluşturma isimli başlıkta, ilgili işlemlere dair detaylar yer almaktadır.
Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Hayırlı günler sayın hocalarım. Ekli dosyamı bu gece Ömer hocam sağ olsun puantaj sayfası birime göre döküm işlemini yaptı.
--Ömer hocamın kodlarıyla Fiş teslim sayfasında birimler göre döküm almak için ayarlama yaptım ama bir türlü beceremedim.
--Fiş teslim sayfasında H sütununda bulunan birimlere göre A:F aralığı birimlere göre yazdırılacak.
Kod yazdır butonunda mevcuttur.

Ekli dosyalar
  • ARN.xls
    ARN.xls
    201.5 KB · Görüntüleme: 1
Yanlış düşünmüyorsam;
-- FİŞ TESLİM sayfasıyla SATIR GİZLE makrosunun bir bağlantısı yok,
-- FİŞ TESLİM sayfasında diğerindeki gibi ALT TOPLAM satırı (151'inci satır) gibi bir alan da yok.

Buna göre şu kod işinizi görür (FİŞ TESLİM sayfasının kod bölümüne) .

VBA:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(15 satır)

Yanlış düşünmüyorsam;
-- FİŞ TESLİM sayfasıyla SATIR GİZLE makrosunun bir bağlantısı yok,
-- FİŞ TESLİM sayfasında diğerindeki gibi ALT TOPLAM satırı (151'inci satır) gibi bir alan da yok.

Buna göre şu kod işinizi görür (FİŞ TESLİM sayfasının kod bölümüne) .

VBA:
Görüntülemek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(15 satır)
Hocam kodu denedim oldu. Emeğinize bilginize sağlık. Yardımlarınızdan dolayı ALLAH razı olsun.
-- Hocam bir sorunum daha var bu da çözülürse yazdırma işlemi ile ilgili sorunum bitecek.
-- Hocam Puantaj ve fiş teslim sayfasının başlıkları hangi birim yazılacaksa Başlık: (MEMUR FİŞ TESLİM LİSTESİ) önüne birim ismi gelmesi gerekiyor (100 MEMUR FİŞ TESLİM LİSTESİ) . Yardımlarınızı bekliyorum.

Geri