Sitemiz yeni bir script ile devreye alınmıştır

Tüm üyelerimizin parolaları özel bir yöntemle şifrelendiği için tarafımızca bilinmesi mümkün olmadığından dolayı, sitemizden yeni bir parola belirlemeniz gerekmektedir.
Hiç bir üyemizin mağdur olmaması için, eski sitemizi bir süre ExcelDosyalari.Com adresinde muhafaza etmekteyiz. Aynı bilgileriniz ile ExcelDosyalari.Com adresinden giriş yapabilirsiniz.
Parola Sıfırlama

transfer

 1. G

  Tüm Sayfalara Başlıkları Yazdırma V1

  Merhaba; A:J arasındaki başlık verilerini Excel Çalışma Kitabının içerisindeki "Sayfa1,Sayfa2,Sayfa3...... kaç adet sayfa oluşturulmuş ise makro ile oluşturulan tüm sayfalara Satır biçimleri, yazı tipi, Dolgu rengi gibi tüm özellikleriyle aktarabilirsiniz. Yararlı olması dileğiyle.
 2. OrkmesB

  Dosyadaki formülleri bulup, başka bir sayfaya yazar V1

  Bu dosya ile çalışma kitabınız kaç sayfa olursa olsun, kayıtlı olan benzersiz formülleri bulup başka bir sayfa üzerine dökümünü çıkarabilirsiniz. Excel makroları için güzel bir örnek niteliğindedir. Alt + F11 tuşlarına basıp kodları inceleyebilirsiniz.
 3. OrkmesB

  Internet Explorer ile Bağlantı Yapma V1

  Internet Explorer ile Excel bağlantıları yaparken, web sitesinin bilgilerini almak için (bağlanabilmek için) bazı form ve text bilgilerine ihtiyaç duyulur. Bu bilgisini almak istediğiniz web sitesini Internet Explorer tarayıcısıyla açıp, ek'te bulunan dosyadaki kodu çalıştırın... BİNGOOOO :)
Üst