Sitemiz yeni bir script ile devreye alınmıştır

Tüm üyelerimizin parolaları özel bir yöntemle şifrelendiği için tarafımızca bilinmesi mümkün olmadığından dolayı, sitemizden yeni bir parola belirlemeniz gerekmektedir.
Hiç bir üyemizin mağdur olmaması için, eski sitemizi bir süre ExcelDosyalari.Com adresinde muhafaza etmekteyiz. Aynı bilgileriniz ile ExcelDosyalari.Com adresinden giriş yapabilirsiniz.
Parola Sıfırlama

takvim

 1. OrkmesB

  Tatil Tanımlı Aylık ve Yıllık Takvim V1

  Excel üzerinde takvim yapmak biraz keyif işidir diyebiliriz. Biz de bu tür keyfi ama bittiğinde ortaya çıkan güzel bir örnek olan bu tür bir çalışmayı sizlere yarar sağlaması amacıyla ekliyoruz. Örneğimizde, aylık ve yıllık olacak şekilde ilave olarak tatilleri de tanımlayabileceğimiz bir...
 2. OrkmesB

  Not Ekleme Seçenekli Aylık Takvim V1

  Bir sayfa üzerinde Excel'in EĞER, HAFTANINGÜNÜ, TARİH, SÜTUNSAY, ESAYIYSA, GÜN fonksiyonlarının iç içe kullanıldığı ve ay bazlı bir takvim eklenmiştir. Yıl ve ay seçerek formülün istediğiniz döneme ait takvimi getirmesini de sağlayabilirsiniz. İlave olarak seçtiğiniz dönemdeki herhangi bir...
 3. OrkmesB

  Excel Takvim Örneği V1

  Bu dosyamız Excel sayfasında oluşturulan bir takvim örneğidir. Birden fazla Excel fonksiyonu ve Ad Tanımlama özelliği kullanılarak yapılan dosyamızın nasıl yapıldığına dair makalemizi buradan inceleyebilirsiniz.
 4. OrkmesB

  Haftanın, Seçilen Günleriyle Aylık Takvim V1

  Puantaj - yoklama konularıyla meşgul iseniz ve YIL/AY seçimine göre, haftanın sadece seçtiğiniz günlerinin listelendiği bir belge gerekiyorsa; yerleşik işlevlerin kullanıldığı formüllerle sonuç alınan ekteki belge işinize yarayacaktır.
 5. OrkmesB

  Takvime Görev Ekleme V1

  Bu örnek dosya ile Excel sayfası üzerine konumlandırılmış bir takvimde istediğiniz güne görevler atayabilirsiniz. Daha sonra aylık olarak atadığınız görevleri tek bir tıklamayla görebilirsiniz. Yararlı olması temennisiyle
 6. OrkmesB

  Excel Takvim Şablonu V1

  Excel ile hazırlanmış ve gelişmiş bir Takvim Şablonu. Bu dosya ile, Etkinlikleri takip edebilir, Yıllık, Aylık, Bir Aylık ve Günlük Takvim Şablonları tutup dilerseniz çıktısını alabilirsiniz. Dosya İngilizce dilde hazırlanmış olup, kullanımı çok kolaydır. Alacak kişilerin işine yarayacaktır.
 7. OrkmesB

  Miladi Hicri Takvim V1

  Miladi takvimi Hicri takvime çevirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ek'li dosya ile formül, kod vs kullanmadan kolayca girdiğiniz Miladi tarihi Hicri tarihe çevirin.
 8. OrkmesB

  2018 Excel Takvimi V1

  Bu dosya ile istediğiniz yıl'a ait takvim oluşturabilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri otomatik olarak renklendirilir. Dilerseniz farklı günlerinizi belirleyip o ay'da kaç gün tatil olacak vs renlere göre toplama yapabilirsiniz. Bir yıl içinde kaç gün çalışacağız, kaç gün tatil yapacağız gibi...
Üst