Sitemiz yeni bir script ile devreye alınmıştır

Tüm üyelerimizin parolaları özel bir yöntemle şifrelendiği için tarafımızca bilinmesi mümkün olmadığından dolayı, sitemizden yeni bir parola belirlemeniz gerekmektedir.
Hiç bir üyemizin mağdur olmaması için, eski sitemizi bir süre ExcelDosyalari.Com adresinde muhafaza etmekteyiz. Aynı bilgileriniz ile ExcelDosyalari.Com adresinden giriş yapabilirsiniz.
Parola Sıfırlama

sağdan

 1. OrkmesB

  Kırpma Örnekleri V1

  Bir cümlenin sağından, solundan ya da ortasından bazı karakteleri almak istediğiniz olmuştur. SOLDAN (LEFT) işlevi, belirteceğiniz karakter sayısına göre bir metin dizesindeki ilk karakteri veya karakterleri verir. PARÇAAL (MID) işlevi bir metin dizesinden, belirttiğiniz yerden başlayarak...
 2. OrkmesB

  Sağdan Soldan Kırpma V1

  Excel'de metnin önünde ya da arkasında yer alan boşlukları kırpmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu dosyada yer alan formül ile bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.
 3. OrkmesB

  Adın ilk 3 harfini, soyadın tersten son 3 harfini bul V1

  Elinizde bir personel listesi var ve bilgileri başka bir yerde kullanmak istiyorsunuz. Binlerce isim kullanacaksınız ama hali hazırda çalıştığınız şirketin personel ad ve soyadlarını kullanmak etik değil. Ama tek tek binlerce isim de yazmanız çok zor. O vakit bu dosya tam size göre...
Üst