Sitemiz yeni bir script ile devreye alınmıştır

Tüm üyelerimizin parolaları özel bir yöntemle şifrelendiği için tarafımızca bilinmesi mümkün olmadığından dolayı, sitemizden yeni bir parola belirlemeniz gerekmektedir.
Hiç bir üyemizin mağdur olmaması için, eski sitemizi bir süre ExcelDosyalari.Com adresinde muhafaza etmekteyiz. Aynı bilgileriniz ile ExcelDosyalari.Com adresinden giriş yapabilirsiniz.
Parola Sıfırlama

şablonu

 1. OrkmesB

  A4 3lü Fatura Şablonu V1

  Muhasebeciler 3 lü fatura yazdırma programı konusunda Excel'de bir şablona fazlaca ihtiyaç duyarlar. Biz de muhasebeci arkadaşlarımız için çok gerekli olan A4 kağıdına 3lü fatura şablonu örneğini sizlerle paylaşıyoruz. Dosyanın çalışması için öncesinde Veriler sayfasına fatura bilgilerinin...
 2. OrkmesB

  Excel Takvim Şablonu V1

  Excel ile hazırlanmış ve gelişmiş bir Takvim Şablonu. Bu dosya ile, Etkinlikleri takip edebilir, Yıllık, Aylık, Bir Aylık ve Günlük Takvim Şablonları tutup dilerseniz çıktısını alabilirsiniz. Dosya İngilizce dilde hazırlanmış olup, kullanımı çok kolaydır. Alacak kişilerin işine yarayacaktır.
 3. OrkmesB

  Satış Dashboard Örneği V1

  Satış performansını artırmak, hesap verimliliği oluşturmak, ilerlemeyi izlemek için hazırlanmış bir Satış Dashboard örneği. Kanal, kişi bazlı ve bölgelere göre satışların gelişmiş olarak tablolara dökülmesi ve grafikler ile analiz edilmesi. Satış işleriyle uğraşanlar için yararlı bir örnektir.
Üst