Sitemiz yeni bir script ile devreye alınmıştır

Tüm üyelerimizin parolaları özel bir yöntemle şifrelendiği için tarafımızca bilinmesi mümkün olmadığından dolayı, sitemizden yeni bir parola belirlemeniz gerekmektedir.
Hiç bir üyemizin mağdur olmaması için, eski sitemizi bir süre ExcelDosyalari.Com adresinde muhafaza etmekteyiz. Aynı bilgileriniz ile ExcelDosyalari.Com adresinden giriş yapabilirsiniz.
Parola Sıfırlama

klasör

 1. tugkan

  Excelden Otomatik Klasör Oluşturma V1

  Alt alta klasör oluşturabilirsiniz.
 2. OrkmesB

  Klasördeki Resimleri Hücrede Gösterin V1

  Excel'de bir isim listeniz var. Adı, Soyadı, Bölümü, Sicili vs bilgileri var bu listede. Bu listenin hücresinde de o kişinin fotoğrafını göstermek istiyoruz, bu mümkün mü? Excel'de sayfa üzerinde kolayca fotoğraf listeleme yapabilirsiniz. Bunun için listelemek istediğiniz fotoğrafları, bir...
 3. OrkmesB

  Klasördeki dosyalarınızın isimlerini değiştirme V1

  Bu dosyadaki kod ile belirttiğiniz herhangi bir klasördeki dosyaların isimlerini değiştirebilirsiniz. Değişiklik bir şart dahilinde yapılmaktadır.
 4. OrkmesB

  Klasörlerinizi listeleme V1

  İstediğiniz klasörü seçin, o klasördeki dosyaları Excel'e listelesin.
 5. OrkmesB

  Klasör ve alt klasördeki dosyaları listeleme V1

  Seçtiğiniz klasördeki dosyaları, alt dosyalarını Excel sayfasına listeleyin.
 6. OrkmesB

  Klasördeki Excel dosyalarınızı görme V1

  Bu dosya ile seçtiğiniz bir klasör içinde yer alan Excel dosyalarınızın detaylarını görüntüleyebilirsiniz. ""10.0.0.88Usersofset1DesktopExcelFiles"" satırını düzeltmeniz gerekir.
 7. OrkmesB

  Klasördeki dosyaları listeleme V1

  Bu dosyadaki kod ile, Excel Userform üzerinden istediğiniz klasörü seçip, o klasörde yer alan dosyalarınızı görebilirsiniz.
 8. OrkmesB

  Seçtiğiniz klasördeki isimleri Türkçe karakterlerden temizler V1

  Bu dosya ile, herhangi bir klasör üzerindeki dosyalarınızın adlarında yer alan Türkçe karakterleri değiştirebilirsiniz. Örneğin, Bahadır olarak kayıtlı bir klasörün ismi Bahadir olacaktır.
 9. OrkmesB

  Excel üzerinden klasör açmak V1

  Bu dosyadaki kod ile Excel üzerinden bilgisayarınızdaki herhangi bir klasörü nasıl açabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
 10. tugkan

  Otomatik Klasör Oluşturma V1

  Bu dosyamızda hücrelere yazdığımız isimlerle otomatik olarak alt-alta klasör oluşturabiliyoruz. Klasör isimlerini yazdıktan sonra "KLASÖR OLUŞTUR" tuşuna basarak oluşturmak istediğimiz klasörlerin yerini seçiyoruz. Bir kaç kullanımdan sonra mantığını çok kolaylıkla çözebilirsiniz.
Üst