Sitemiz yeni bir script ile devreye alınmıştır

Tüm üyelerimizin parolaları özel bir yöntemle şifrelendiği için tarafımızca bilinmesi mümkün olmadığından dolayı, sitemizden yeni bir parola belirlemeniz gerekmektedir.
Hiç bir üyemizin mağdur olmaması için, eski sitemizi bir süre ExcelDosyalari.Com adresinde muhafaza etmekteyiz. Aynı bilgileriniz ile ExcelDosyalari.Com adresinden giriş yapabilirsiniz.
Parola Sıfırlama

hesap

 1. 5

  Geometri - Üçgenin Alanı V1

  A(Ax, Ay), B(Bx,By) ve C(Cx,Cy) şeklinde 3 köşesinin koordinatları verilen ABC Üçgeninin Alanının hesaplanmasındaki bazı yöntemler... H Sayfasında ise, alan hesaplamalarında kullanılan formüller ve hesaplamaları bulunmaktadır.
 2. 5

  Trigonometri-Grafik - Sin x Eğrisi Altında Kalan Alan V1

  Sin x eğrisinin altında kalan alanın hesaplanması ve grafiksel gösterimine örnek olarak hazırlanmış Grafik.. H Sayfasında ise hesaplamalar bulunmaktadır.
 3. OrkmesB

  Excel'de Hesap Makinası V1

  Merhaba arkadaşlar, irbirimize daha iyi yardımcı ve eğitimci olmak adına amatörce bir hesap makinesi yapmaya ve sizlerle paylaşmaya karar verdim. Sizlere hesap makinesini nasıl kullanacağı hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. Ayrıca kaynak kodlarını açık bırakarak dahi iyi programlar...
 4. OrkmesB

  Excel ile Bütçe Hesaplama 2018

  Excel ile hazırladığımız dosya ile netten brüte, brütten nete istediğiniz kadar çalışan tanımlayarak (yan haklar olmadan) kolayca maliyeti hesaplayabilirsiniz. Parametrik değerler 2018 için tahmini rakamlardır.
 5. OrkmesB

  Cari Hesap Takibi V1

  Excel ile Cari Hesap Takibi yapmak isterseniz, bu özel dosyayı mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Dosyanın kullanım kılavuzu içindedir. Dosyada Listview nesnesi kullanılmış olup, 64 bit Office sürümlerinde register edilmesi gerekmektedir.
 6. OrkmesB

  Excel ile Cari Hesap Takibi V1

  Excel makroları kullanılarak hazırlanmış olan Cari Hesap Takibi örneği. Dosya, 64bit'lik sürümlerde çalışmaz. Aşağıda kısa resimlerini göreceğiniz daha profesyonel hali için; Cari Hesap ve Stok Takip Programı adresini ziyaret ediniz.
 7. OrkmesB

  Sayfa üzerinde hesap makinası V1

  Excel sayfasında VBA ile yapılmış bir hesap makinası örneği. Makrolara meraklılar için enfes nitelikte bir örnek. Mutlaka incelemenizi öneririz.
Üst