Sitemiz yeni bir script ile devreye alınmıştır

Tüm üyelerimizin parolaları özel bir yöntemle şifrelendiği için tarafımızca bilinmesi mümkün olmadığından dolayı, sitemizden yeni bir parola belirlemeniz gerekmektedir.
Hiç bir üyemizin mağdur olmaması için, eski sitemizi bir süre ExcelDosyalari.Com adresinde muhafaza etmekteyiz. Aynı bilgileriniz ile ExcelDosyalari.Com adresinden giriş yapabilirsiniz.
Parola Sıfırlama

ekle

 1. OrkmesB

  Excel'de Derece Simgesi Eklemek V1

  Excel'de sayıların yanına derece simgesi (°) ekleme ihtiyacınız olursa, bunu klavyeden yapamazsınız. İlgili işlemi yapmak için, Menü -> Ekle -> Simge demeniz gerekir. Ekrana gelecek pencereden ° simgesini seçip süreci tamamlarsınız. Peki birden fazla sayı varsa, ve siz bunlara hızlı bir...
 2. OrkmesB

  Grafik Başlığı Eklemek V1

  Excel grafikleri kullanıyor ve bu grafiklerinizi herhangi bir sunum ya da farklı şekillerde bir yerlerde paylaşıyorsanız, grafiklerinizde başlık kullanmak çok gereklidir. Eğer grafiğinizdeki başlığı hızlıca Excel makroları ile değiştirmek istiyorsanız, bu dosyadaki kodlarla kolayca üstesinden...
 3. OrkmesB

  Sayfadaki açıklamaları makro ile düzenleme V1

  Sayfa üzerinde hücrelere eklediğimiz açıklamaları hafife almayın. Bu dosyada farklı kodlarla açıklamalarla neler yapabilirsiniz göreceksiniz.
Üst