Sitemiz yeni bir script ile devreye alınmıştır

Tüm üyelerimizin parolaları özel bir yöntemle şifrelendiği için tarafımızca bilinmesi mümkün olmadığından dolayı, sitemizden yeni bir parola belirlemeniz gerekmektedir.
Hiç bir üyemizin mağdur olmaması için, eski sitemizi bir süre ExcelDosyalari.Com adresinde muhafaza etmekteyiz. Aynı bilgileriniz ile ExcelDosyalari.Com adresinden giriş yapabilirsiniz.
Parola Sıfırlama

düzgün çokgen

 1. 5

  Geometri - Düzgün Çokgenler v1

  Dolu radar Tipi grafikle hazırlanmış olan dosya ektedir. H Sayfasında ise ilgili hesaplamalar bulunmaktadır.
 2. 5

  Geometri - İç içe Düzgün Çokgenler v1

  Kenar Uzunlukları EŞİT olan İç İçe Düzgün ÇOKGENLER Burada 1 - Tüm çokgenlerin kenar uzunlukları eşit olup a = 1,2 birim olarak alındı. 2 - Tüm Çokgenlerin ORTAK Geometrik Merkez Noktası Orijin Noktası O(0,0) olarak alındı. 3 - Ortak Taban Kenarı da Döndürme Açısı 0° iken (döndürme YOK iken)...
 3. 5

  Geometrik Animasyon - 16 v1

  Düzgün çokgen kenar uzunluğunda hareketli bir doğru ve bu doğru üzerinde noktalar bulunmaktadır. Hareketli doğru çokgenin bir kenarından diğer komşu kenara saat yönünün Tersi yönünde olmak üzere çokgen köşesi etrafında dönerek gitmektedir. H Sayfasında ise ilgili hesaplamalar bulunmaktadır.
 4. 5

  Geometrik Animasyon - 10 v1

  Düzgün çokgenin köşeleri, çokgenin dış bölgesindeki diğer çokgenin köşeleri ile doğrularla birleştirilmektedir. İç çokgenin köşeleri saat dönüşü tersi yönünde döndürülmektedir. Köşeler ve doğrularla ilgili animasyon ektedir. H Sayfasında ise ilgili hesaplamalar bulunmaktadır.
Üst