Sitemiz yeni bir script ile devreye alınmıştır

Tüm üyelerimizin parolaları özel bir yöntemle şifrelendiği için tarafımızca bilinmesi mümkün olmadığından dolayı, sitemizden yeni bir parola belirlemeniz gerekmektedir.
Hiç bir üyemizin mağdur olmaması için, eski sitemizi bir süre ExcelDosyalari.Com adresinde muhafaza etmekteyiz. Aynı bilgileriniz ile ExcelDosyalari.Com adresinden giriş yapabilirsiniz.
Parola Sıfırlama

adres

 1. 5

  Hücre Adreslerinin Bulunması v1

  Verilen A Kolonunda tekrar eden isimlerden oluşan liste vardır. İstenilen 1 - Veri doğrulama ile açılır liste 2 - Açılır listedeki isimler Benzersiz ve Alfabetik 3 - Açılır listeden seçilen ismin, eğer listede varsa ilk 20 adedinin bulundukları hücrelerin adresleri, satır no ve sütun no. ları 4...
 2. OrkmesB

  ADRES Fonksiyon Örneği V1

  Bu dosyamız Excel'in ADRES Fonksiyonunun nasıl kullanılacağına dair örnekler içerir. İndireceklerin yararlanması temennisiyle.
 3. OrkmesB

  E-Posta Adresi Ayırma V1

  Bir Excel sütununda yer alan verilerin içinde e-posta adresleri bulunuyorsa ve siz sadece bu e-posta adreslerini başka bir sütuna almak istiyorsanız, bu dosyamız tam size göre. RegExp metodu ile hazırlanan bu dosya verilerin olduğu sütunu bir döngü ile dolaşır ve içinde e-posta adresi bulunan...
Üst