Sitemiz yeni bir script ile devreye alınmıştır

Tüm üyelerimizin parolaları özel bir yöntemle şifrelendiği için tarafımızca bilinmesi mümkün olmadığından dolayı, sitemizden yeni bir parola belirlemeniz gerekmektedir.
Hiç bir üyemizin mağdur olmaması için, eski sitemizi bir süre ExcelDosyalari.Com adresinde muhafaza etmekteyiz. Aynı bilgileriniz ile ExcelDosyalari.Com adresinden giriş yapabilirsiniz.
Parola Sıfırlama


  • Sitemizde yer alan binlerce Excel Dosyasını indirmek için VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.

    VIP ÜYE olmak için BURAYA tıklamanız yeterli olacaktır.

GoalSeek-HedefAra Örnekleri

GoalSeek-HedefAra Örnekleri V1

indirmek için izniniz yok
GoalSeek-HedefAra Örnekleri
indirmek için izniniz yok
Hedef Arama (GoalSeek), benzetim çözümleme (benzetim çözümlemesi: Hücrelerdeki değerleri, yapılan değişikliklerin çalışma sayfası üzerindeki formüllerin sonuçlarını ne şekilde etkilediğini görmek için değiştirme işlemi. Örneğin, ödemelerin miktarını belirlemek için bir amortisman tablosunda kullanılan faiz oranını değiştirme) araçları da denilen bir komut takımının bir parçasıdır.

Tek bir formülün (formül: Hücrede, bir araya geldiklerinde yeni bir değer üreten bir dizi değer, hücre başvurusu, ad, fonksiyon veya işleç. Bir formül her zaman eşittir işaretiyle (=) başlar) istenilen sonucunu bildiğiniz halde sonucu belirlemek için formülün gereksinim duyduğu giriş değerini bilmiyorsanız, Araçlar menüsünden Hedef Arama'yı tıklattığınızda kullanılabilir duruma gelen Hedef Ara'yı kullanabilirsiniz.

Hedef aranırken (hedef arama: Bir hücre için belirli bir değeri, başka bir hücrenin değerini ayarlayarak bulma yöntemi. Hedef arama yaparken Excel belirttiğiniz bir hücrenin değerini, o hücreye bağımlı olan formül istediğiniz sonucu döndürene dek değiştirir.), Microsoft Excel belirli bir hücredeki değeri, bu hücreye bağlı bir formül istediğiniz sonucu verinceye kadar değiştirir.
  • Beğen
Tepkiler: ceysuhan

Yazar

İndirilme
4
Görüntüleme
1,934
İlk Yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 Oylama 0 İnceleme

OrkmesB Kullanıcısının Diğer Dosyaları;

Üst